Wypadek na krajowej "27" pod Zieloną Górą. Osobówka uderzyła w drzewo i dachowała

08 sierpień 2020
(6 głosów)
Autor: 
Wypadek na krajowej "27" pod Zieloną Górą. Osobówka uderzyła w drzewo Fot. OSP Świdnica

Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Wilkanowa (gmina Świdnica). Osobówka uderzyła w drzewo i dachowała. Jedna osoba trafiła do szpitala. To dziecko.

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie, 8 sierpnia, chwilę po godzinie 17:00. Na 60-kilometrze krajowej "27" na wysokości Wilkanowa samochód osobowy z doczepioną przyczepą kempingową uderzył w drzewo.

- Kierowca pojazdu marki Seat Toledo z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na koniec auto przewróciło się na dach - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Jedna osoba trafiła do szpitala

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry i ochotników ze Świdnicy. Przyjechał także specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki.

W wyniku wypadku do szpitala przetransportowano dziecko. Na szczęście nie doznało ono poważniejszych obrażeń. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przeczytaj też: Dachowanie osobówki na krajowej "32" koło Leśniowa Wielkiego (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.