Wypadek na krajowej "27" pod Nowogrodem Bobrzańskim. Kierowca był pijany i po narkotykach (ZDJĘCIA, FILM)

10 sierpień 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek na DK27. Jechał pijany i po narkotykach Redakcja

Nowe informacje w sprawie wieczornego wypadku na drodze krajowej nr 27 koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierowca osobówki był pod wpływem alkoholu i jechał po narkotykach.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 sierpnia, po godzinie 21:45. Kierowca jechał samochodem osobowym marki Audi w kierunku Świdnicy. Na wylocie z Nowogrodu Bobrzańskiego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w znak. Następnie auto wpadło do rowu i zatrzymało się po około 100 metrach.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej i dwa patrole policji. Przybył też podstawowy zespół pogotowia z miejscowej podstacji. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym był w nim uwięziony. Po ewakuacji z rozbitego pojazdu ratownicy ustabilizowali funkcje życiowe poszkodowanego i przetransportowali do szpitala w Zielonej Górze.

Po alkoholu i narkotykach

Kierowca nie odniósł poważnych obrażeń. Nie powinien jednak w ogóle wsiadać za kierownicę.

- Mężczyzna miał w swoim organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Był też pod wpływem środków odurzających - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Tragiczny pożar w Zielonej Górze. Jedna osoba nie żyje, druga jest ranna (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.