Zaginęła Marzena Szymczak ze Świebodzina. Policja prosi o pomoc!

11 sierpień 2020
(6 głosów)
Zaginęła Marzena Szymczak ze Świebodzina. Policja prosi o pomoc! KPP Świebodzin

Zaginęła Marzena Szymczak, 45-letnia mieszkanka miejscowości Świebodzin. Kobieta wyszła z domu 08 sierpnia w godzinach 09:00 – 15:00 nie informując rodziny gdzie się udaje.

Zaginiona 45-letnia Marzena Szymczak wyszła z domu w sobotę, 8 sierpnia, w godzina 9-15 nie informując rodziny gdzie się udaje. Świebodzińska policja rozpoczęła poszukiwania za kobietą.

Opis: Wzrost 164 cm, włosy czarne, długie, oczy piwne, średnia budowa ciała. Brak cech identyfikacyjnych w związku z ubiorem. Może przy sobie posiadać torbę koloru białego.

W przypadku zauważenia osoby odpowiadającej powyższemu rysopisowi prosimy o kontakt z policją na telefon alarmowy 997, 112 lub bezpośrednio z dyżurnym KPP w Świebodzinie 47 79 35 211.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.