Strażacy z Lubska uratowali małego kotka. Był uwięziony w zbiorniku (ZDJĘCIA)

12 sierpień 2020
(1 głos)
Autor: 
Strażacy z Lubska uratowali małego kotka. Był uwięziony w zbiorniku Fot. KP PSP Żary

Akcja strażaków z Lubska. Zastęp ratowników uratował małego kotka, który znalazł się w tarapatach i potrzebował pomocy.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego operacyjnego żarskich strażaków w miniony weekend. Informacja dotyczyła kota, który zablokował się w zbiorniku typu mauzer. Zwierzę utknęło w niewielkim otworze na dnie pojemnika.

Na miejsce wysłano zastęp strażaków z Lubska. Akcja była szybka i sprawna. Już po kilku minutach niesforny kotek został uwolniony z pułapki.

Kot cały i zdrowy został przekazany właścicielce.

Przeczytaj też: Straciła 80 tysięcy złotych, aby "pomóc zięciowi". Ten miał spowodować wypadek

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.