Wypadek w Zielonej Górze. Cofał śmieciarką i potrącił 83-latkę

13 sierpień 2020
(3 głosów)
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Cofał śmieciarką i potrącił 83-latkę Redakcja/archiwum

Cofająca śmieciarka potrąciła starszą kobietę w Zielonej Górze. Ranna 83-latka trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartkowy poranek, 13 sierpnia. Kierujący śmieciarką marki Mercedes wykonywał manewr cofania na ulicę Kopciuszka na zielonogórskim Jędrzychowie. Nagle w tzw. "martwym polu" ciężarówki znalazła się 83-letnia kobieta.

Kierowca zauważył seniorkę dosłownie w ostatniej chwili. Niestety na jakąkolwiek reakcję było już za późno. Śmieciarka potrąciła pieszą.

Ranna kobieta trafiła do szpitala

Na miejsce incydentu wezwano zespół pogotowia. Przyjechały także dwa patrole policji. Mundurowi z drogówki będą teraz ustalać dokładne szczegóły i okoliczności wypadku.

- Poszkodowana 83-latka została przetransportowana do szpitala. Ma złamaną nogę - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Straciła 80 tysięcy złotych, aby "pomóc zięciowi". Ten miał spowodować wypadek

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.