Kolejna ofiara pożaru w Zielonej Górze. W szpitalu zmarł ciężko ranny mężczyzna

13 sierpień 2020
(1 głos)
Kolejna ofiara pożaru w Zielonej Górze. W szpitalu zmarł ciężko ranny mężczyzna Redakcja

Tragiczny bilans pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Chrobrego w Zielonej Górze. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu.

Do pożaru doszło w poniedziałkowy poranek, 10 sierpnia, tuż po godzinie 4:00. W ogniu stanęło mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej.

W objętym ogniem mieszkaniu strażacy odnaleźli ciało kobiety oraz natrafili na nieprzytomnego mężczyznę, który został błyskawicznie ewakuowany na zewnątrz budynku, gdzie udzielono mu pomocy. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. - Mężczyzna, który był ewakuowany i reanimowany przez strażaków, zmarł. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków. 

Dokładne przyczyny tego tragicznego pożaru ustala zielonogórska policja pod nadzorem prokuratora oraz biegły z zakresu pożarnictwa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.