Osobówka uderzyła w betonowy przepust na A2. W akcji śmigłowiec LPR!

14 sierpień 2020
(6 głosów)
Osobówka uderzyła w betonowy przepust na A2. W akcji śmigłowiec LPR! OSP Dąbrówka Wielkopolska

Poranny wypadek na autostradzie A2. Samochód osobowy uderzył w betonowy przepust i zawisł na skarpie. W akcji śmigłowiec LPR!

W piątek, 14 sierpnia, około godziny 11 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świebodzinie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na autostradzie A2. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

- Kierujący samochodem osobowym marki Kia z nieustalonych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Pojazd zatrzymał się na skarpie w rejonie stacji paliw. Kierujący jechał sam. - podaje podkom. Łukasz Szymański, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Pojazd zawisł na skarpie i w każdej chwili mógł stoczyć się na dół powodując dodatkowe obrażenia u poszkodowanego kierowcy osobówki. Do czasu przyjazdu służb świadkowie wypadku zabezpieczyli pojazd przed zsunięciem się na dól. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Prowadzimy czynności, mające na celu wskazać przyczynę tego zdarzenia. - dodaje podkom. Łukasz Szymański. 

Fot. OSP Dąbrówka Wielkopolska

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.