Balon wylądował na Szafrana w Zielonej Górze. "Zaniepokojona mieszkanka wezwała służby"

11 wrzesień 2020
(5 głosów)
Autor: 
Balon wylądował w Zielonej Górze. "Zaniepokojona mieszkanka wezwała służby" Fot. Alert Zielona Góra

Niecodzienne zdarzenie w Zielonej Górze. Balon aeroklubu wylądował na ulicy Szafrana. Zaniepokojona mieszkanka wezwała służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, 11 września, około godziny 19:00. Mieszkańcy Zielonej Góry mogli zaobserwować na niebie balon na ogrzane powietrze. Nagle statek powietrzny zaczął zniżać się w pobliżu drzew (park Poetów) na ulicy Szafrana.

Jak informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy zielonogórskich strażaków, zaniepokojona mieszkanka powiadomiła o wszystkim służby ratownicze.

Na miejscu zjawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. - Jest to balon Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. Bezpiecznie i zgodnie z planem wylądował w pobliżu drzew. Nikt nie odniósł obrażeń - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Sulechów: Jaki ojciec taki syn. Obaj uwikłani w narkotykowy proceder (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.