Zaginął Zbigniew Szmigielski z Tuplic. Policja prosi o pomoc!

11 wrzesień 2020
(0 głosów)
Zaginął Zbigniew Szmigielski z Tuplic. Policja prosi o pomoc! Lubuska Policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żarach prowadzą poszukiwania 54-letniego Zbigniewa Szmigielskiego, który w środę 9 września opuścił swoje miejsce zamieszkania w Tuplicach i do chwili obecnej nie powrócił.

Mężczyzna wyjechał samochodem marki Fiat Punto, który pozostawił na parkingu leśnym pomiędzy Tuplicami a Proszowem (gmina Brody). Osoby, które widziały 54-latka lub wiedzą gdzie może się znajdować, proszone są o kontakt z Policją.

Charakterystyka zaginionego:

  • Zbigniew Szmigielski,
  • 54 lata,
  • 190 cm wzrostu,
  • krępa budowa ciała,
  • posiada wąsy.

Mężczyzna, widziany po raz ostatni, ubrany był w koszulę i spodnie koloru ciemnego. Wszystkie osoby, które widziały Zbigniewa Szmigielskiego lub wiedzą gdzie może się znajdować, proszone są o kontakt z Policją pod numerem 112.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.