Tragedia nad Odrą. Małżeństwo 50-latków z psem zaczadziło się spalinami w samochodzie!

14 wrzesień 2020
(10 głosów)
Tragedia nad Odrą. Małżeństwo 50-latków z psem zaczadziło się spalinami w samochodzie! Redakcja/Archiwum

Tragiczne zdarzenie nad Odrą w okolicach miejscowości Będów w powiecie zielonogórskim. Małżeństwo 50-latków zaczadziło się spalinami w samochodzie. Zginął również pies.

W niedzielę, 13 września, około godziny 21 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego zostały powiadomione o znalezieniu dwóch nieprzytomnych osób w samochodzie zaparkowanym przy rzece Odra w okolicach miejscowości Będów. Przybyłe na miejsce służby potwierdziły zgłoszenie.

- W samochodzie znalezione zostały ciała 50-letniego małżeństwa oraz martwy pies. Prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku doszło do zaczadzenia spalinami. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Na miejscu zdarzenia swoje czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. 

Małżeństwo przyjechało nad Odrę na ryby. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.