Alarm o niebezpiecznej substancji w jednej z firm na Zjednoczenia w Zielonej Górze

14 wrzesień 2020
(1 głos)
Alarm o niebezpiecznej substancji w jednej z firm na Zjednoczenia w Zielonej Górze Redakcja/Archiwum

Do jednej z firm mieszczącej się przy ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze wpłynął mail z informacją o podłożeniu niebezpiecznej substancji. Na miejscu pracują służby. 

W poniedziałek, 14 września, około godziny 12 do jednej z firm przy ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze wpłynął mail z informacją o tym, że w budynku podłożona jest niebezpieczna substanca. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Strażacy sprawdzają dokładnie budynek. - Właściciel firmy podjął decyzję o ewakuacji. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Łącznie ewakuowano 15 osób. Zgłoszenie to najprawdopodobniej głupi żar, na który służby muszą zareagować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.