Tragiczny wypadek w Gorzowie. Zginął 30-letni motocyklista

15 wrzesień 2020
(6 głosów)
Tragiczny wypadek w Gorzowie. Zginął 30-letni motocyklista Fot. Pomoc Drogowa ANHOL/gorzowianin.com

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Poważnie ranny kierowca jednośladu zmarł w szpitalu. 

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 15 września, chwilę po godzinie 11 na ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Kierujący motocyklem 30-letni mężczyzna zderzył się z samochodem osobowym marki Mazda, kierowanym przez 31-latka. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mazdą skręcał w lewo, doszło do zderzenia z motocyklistą, który jechał z naprzeciwka. - mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Z informacji, do jakich dotarł portal NewsLubuski.pl wynika, że poważnie ranny kierowca jednośladu był reanimowany na miejscu wypadku. Czynności prowadzone przez ratowników przyniosły zamierzony efekt i mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy zmarł. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora będą prowadzili czynności mające na celu wskazanie dokładnych przyczyn tego zdarzenia. Ulica Kobylogórska przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się bez większych utrudnień. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.