Wypadek na Łużyckiej w Zielonej Górze. Poszkodowany motocyklista (ZDJĘCIA)

16 wrzesień 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Poszkodowany motocyklista Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka zderzyła się z motocyklistą. Droga była zablokowana. Występują spore utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w środowe popołudnie, 16 września, po godzinie 16:00. Na ulicy Łużyckiej zderzyły się dwa pojazdy. To osobowy Peugeot oraz motocykl marki Kawasaki.

Poszkodowany motocyklista pod opieką ratowników medycznych

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też motoambulans oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Ratownicy medyczni wspólnie z lekarzem szybko opatrzyli rannego kierowcę jednośladu.

Ulica Łużycka w kierunku ul. Wyszyńskiego (rondo Jana Pawła II) była zablokowana. Teraz ruch odbywa się jednym pasem. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:00. W pobliżu miejsca zdarzenia stworzyły się długie korki.

Przeczytaj też: Młode złodziejki kradły kosmetyki w drogeriach w Zielonej Górze. To 17 i 21-latka (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.