icon rssRSS w NewsLubuski

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwości kanałów informacyjnych RSS.

  1. Pobierz czytnik kanałów RSS.
  2. Zainstaluj czytnik na swoim komputerze.
  3. Skopiuj linki z poniższej tabeli do czytnika i śledź najważniejsze wydarzenia.

Kanały RSS w newslubuski.pl RSS


  • Najnowsze
  • Wydarzenia
  • Interwencje
  • Meteo
  • Społeczne
  • Sport

NewsLubuski/rss/najnowsze
NewsLubuski/rss/wydarzenia
NewsLubuski/rss/interwencje
NewsLubuski/rss/meteo
NewsLubuski/rss/spoleczne
NewsLubuski/rss/sport

RSS
RSS
RSS
RSS
RSS
RSS


Co to jest RSS?
RSS (Really Simple Syndication) to sposób rozpowszechniania informacji publikowanych na stronach WWW. Wiadomości RSS są dostarczane w formie nagłówków i przypominają pocztę elektroniczną - mają tytuł, skrót i odnośnik, który prowadzi do pełnej informacji na stronie WWW. Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy (tzw. czytniki), które są podobne do programów pocztowych.

Jak korzystać z RSS NewsLubuski.pl 
Aby subskrybować kanały RSS NewsLubuski skopiuj link z listy kanałów RSS do czytnika. Subskrybując kanał wybranej kategorii będziesz automatycznie otrzymywał najświeższe informacje i wszystkie aktualizacje pojawiające w wybranym dziale.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.