Wypadek na S3. Uwaga na utrudnienia

11 wrzesień 2017
(1 głos)

Na drodze S3 na wysokości stacji Orlen doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, BMW i Fiata Punto. Kierująca BMW trafiła do szpitala.

Jak poinformowali nas kierowcy, do zdarzenia doszło przez użytkownika z trzeciego pojazdu, który odjechał z miejsca. Kierowca nieznanego pojazdu chciał skręcić na stację paliw jadąc od Nowej Soli, czyli miał zamiar przeciąć podwójną ciągłą. Jadąca bezposrednio za nim kierująca BMW zahamowała. Niestety manewru tego nie zauważył kierujący Fiatem i wjechał w tył BMW. Kierująca pierwszym pojazdem została zabrana do szpitala.

Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja. Droga jest częściowo zablokowana.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.