Utrudnienia drogowe w Żaganiu

10 październik 2017
(1 głos)
dronzielonagora.pl

Urząd Miasta w Żaganiu informuje, że na terenie miasta mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, szczególnie w okolicy ulicy Pomorskiej.

Z powodu rozpoczetych prac drogowych ulica Pomorska jest całkowicie nieprzejezdna. Jest to związane z remontem nawierzchni chodników na odcinku od ulicy Keplera do ulicy Jana Pawła II, oraz z modernizacją oświetlenia drogowego ulicy. Zakres planowanych robót obejmuje demontaż istniejącego oświetlenia oraz montaż nowych słupów wraz z oprawami typu LED.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.