Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminarz zawodów żużlowych w 2021 roku. Kiedy zobaczymy rywalizację Falubazu Zielona Góra oraz Stali Gorzów? Pierwsze zawody już na początku kwietnia!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 455 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło sześć osób.

Fundacja Chirurgii i Onkologii Polskiej im. Pawła Murawy gromadzi środki na zakupy najnowocześniejszego sprzętu medycznego wykorzystywanego przy leczeniu raka i bezpłatne użyczanie go szpitalom w całej Polsce.

Awaria wodociągu przy ulicy Cyryla i Metodego w Zielonej Górze. Woda wycieka na terenie Zespół Szkół Katolickich i spływa w dół ulicy!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 383 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło osiem osób.

Rada medyczna przygotowała specjalne zalecenia dotyczące sposobu zakrywania ust oraz nosa. Najlepiej chronią nas maseczki.

Wypadek dwóch samochodów osobowych na żarskiej obwodnicy. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Droga jest zablokowana!

Progi zwalniające na ulicy Wiśniowej w Zielonej Górze miały służyć poprawie bezpieczeństwa, wyszło jednak zupełnie inaczej! 

Strona 1 z 241

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.