UWAGA! ZDARZENIE DROGOWE! (ZDJĘCIA)

05 grudzień 2017
(1 głos)
Autor: 

Na trasie S3 na wysokości stacji Orlen (Racula) w kierunku Nowej Soli auto osobowe uderzyło w bariery.

Jak podaje GDDKiA ruch w kierunku Nowej Soli odbywa się przez stację paliw Orlen, w kierunku Zielonej Góry bez utrudnień. Kierowca został odwieziony do szpitala. Jak podają nam świadkowie kierowca mógł być pod wpływem alkoholu.

 

TAGI
Marcin Sepski

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.