DJ Bobo w Polsce? Póki co to tylko marzenia grupy fanów

14 grudzień 2017
(0 głosów)

Gwiazdor muzyki dance z lat 90., DJ BOBO w Zielonej Górze zagrał ponad 20 lat temu. Koncert odbył się na stadionie Falubazu przy ul. Wrocławskiej 13 maja 1997 r. Wystąpił w ramach swojego tourne „World In Motion Tour”.

Polscy fani muzyka mobilizują wszystkie siły i za pomocą mediów społecznościowych apelują "Chcemy zobaczyć swojego idola w Polsce w 2018 roku".

- Fani DJ-a BOBO to ludzie w różnym wieku z różnych zakątków Polski od morza aż po góry - informuje Paulina Kokoszczyńska. - To ekipa która trzyma się razem i jeździ na koncerty. Można powiedzieć, że to grupa zapaleńców. Bardzo nam zależy, aby to własnie w Polsce odbył się DJ-a. jego koncerty to wielkie SHOW.

To prawda. Koncerty DJ-a BOBO to ogromne show. Wielkie spektakle i mniejsze produkcje – to starannie dopracowany show oprawiony dynamiczną choreografią, znakomitą grą świateł i najnowszymi efektami pirotechnicznymi. Dzięki licznym interakcjom, publiczność staje się częścią oglądanego widowiska, a niezwykły entuzjazm i naturalna serdeczność artysty są gwarancją niezapomnianej atmosfery.

- Zapraszamy na nasze wydarzenie - dodaje Kokoszczyńska. - Pokażmy światu, sponsorom, włodarzom i samemu piosenkarzowi, jak bardzo nam zależy na koncercie. 

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.