Uwaga! Poszukiwany świadek kolizji drogowej z Połupina

06 listopad 2018
(2 głosów)
Autor: 
Uwaga! Poszukiwany świadek kolizji drogowej z Połupina Pixabay

Z prośbą o pomoc zwrócił się do naszej redakcji internauta Maciej. W czwartek, 1 listopada, w Połupinie doszło do kolizji drogowej. Poszukiwany jest świadek tego zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w dniu Wszystkich Świętych około godziny 15:30. W Połupinie na drodze w kierunku Zielonej Góry (tuż za skrzyżowaniem koło bloków) doszło do najechania na tył pojazdu.

- Poszukuję świadków tego zdarzenia. Ponadto może ktoś przejeżdżał i miał w aucie zamontowaną kamerkę, która zarejestrowała moment kolizji - mówi Czytelnik.

 • Poszukiwani świadkowie kolizji

  Poszukiwani świadkowie kolizji

  1 listopada br. około godz. 15.30 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, zielonego seicento oraz brązowego audi.

 • Samochód wypadł z drogi koło Połupina. Kierowca miał blisko 3 promile alkoholu

  Samochód wypadł z drogi koło Połupina. Kierowca miał blisko 3 promile alkoholu

  Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 11 listopada, około godziny 16:45. Na odcinku drogi krajowej nr 32 pomiędzy Połupinem a Nowym Zagórem kierujący osobówką wypadł z trasy. Po drodze uderzył jeszcze w inny pojazd. Mężczyzna był pijany, wydmuchał blisko 3 promile alkoholu.

 • Zielona Góra: Kolizja ciężarówki z osobówką na Trasie Północnej (ZDJĘCIA)

  Zielona Góra: Kolizja ciężarówki z osobówką na Trasie Północnej (ZDJĘCIA)

  Oba pojazdy zderzyły się na Trasie Północnej w środę, 7 listopada, około godziny 19:30. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

 • Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Zielonej Górze

  Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Zielonej Górze

  Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 listopada, około godziny 7:30 na Alei Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze. Na wysokości Planetarium Wenus zderzyły się dwa pojazdy, osobowy Volkswagen oraz samochód ciężarowy DAF. 

 • Uroczystość Wszystkich Świętych - Informacje o godzinach nabożeństw

  Uroczystość Wszystkich Świętych - Informacje o godzinach nabożeństw

  Informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada br. na cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej:

 • Wszystkich Świętych na drogach - Raport Specjalny NewsLubuski.pl

  Wszystkich Świętych na drogach - Raport Specjalny NewsLubuski.pl

         

  W całej Polsce trwają uroczystości Wszystkich Świętych. Na drogach w naszym regionie panuje wzmożony ruch przez co łatwo o kolizje i wypadki. Jesteśmy dla Państwa całą dobę, monitorujemy na bieżąco sytuację na lubuskich drogach oraz szczególnie przy miejskich nekropoliach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.