Uwaga! Poszukiwany świadek kolizji drogowej z Połupina

06 listopad 2018
(2 głosów)
Autor: 
Uwaga! Poszukiwany świadek kolizji drogowej z Połupina Pixabay

Z prośbą o pomoc zwrócił się do naszej redakcji internauta Maciej. W czwartek, 1 listopada, w Połupinie doszło do kolizji drogowej. Poszukiwany jest świadek tego zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w dniu Wszystkich Świętych około godziny 15:30. W Połupinie na drodze w kierunku Zielonej Góry (tuż za skrzyżowaniem koło bloków) doszło do najechania na tył pojazdu.

- Poszukuję świadków tego zdarzenia. Ponadto może ktoś przejeżdżał i miał w aucie zamontowaną kamerkę, która zarejestrowała moment kolizji - mówi Czytelnik.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.