Słonecznie i bardzo ciepło

27 sierpień 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Ostatnie dni sierpnia oraz początek września zapowiadają się bardzo ciepło i słonecznie. Korzystajmy z lata.

Weekend będzie wręcz upalny więc warto jeszcze się poopalać lub skorzystać z kąpieli w jeziorze. Termometry pokażą w weekend nawet 33 stopnie Celsjusza. Od poniedziałku słońce także będzie nas rozpieszczać, a słupki rtęci pokażą około 25 kresek. Uwaga na początku tygodnia może zagrzmieć i popadać. Kolejne dni pogodne, bardzo ciepłe, bez opadów deszczu, dopiero w okolicach przyszłego weekendu może popadać. 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.