Ostrzeżenie meteorologiczne

01 grudzień 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed silnym wiatrem. Dziś w nocy w naszym regionie będzie mocno wiało.

Z 1 na 2 grudnia w naszym regionie porywisty wiatr. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 90 km/h, początkowo z zachodu, po północy z północnego zachodu.

Warto zabezpieczyć przedmioty znajdujące się na zewnątrz m.in. na balkonach, tarasach i podwórkach. Uwaga kierowcy. Silny wiatr, a do tego opady deszczu bardzo utrudniają prowadzenie auta.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.