Pogodny początek września

04 wrzesień 2017
Autor: 

Pierwszy tydzień września w naszym regionie według synoptyków zapowiada się dość ciepło i słonecznie. Korzystajmy z uroków lata.

Dziś, jutro i w środę termometry na południu województwa pokażą około 20 kresek powyżej zera i nie powinno zabraknąć słońca na niebie. Delikatne ochłodzenie, zachmurzenie, a nawet przelotne opady mogą pojawić się w okolicach czwartku ale w weekend znów przyjemnie i słonecznie nawet do 22, 23 stopni Celsjusza.

Mniej optymistyczna prognoza dla północy województwa, gdzie ma wystąpić więcej opadów, a w środę spodziewana nawet burza. Przewidywana temperatura w tygodniu od 17 do 20 stopni Celsjusza.

Taka pogoda to doskonała okazja na spacer po lesie i grzybobranie, a grzybów w lubuskich lasach nie brakuje.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.