Zielona Góra sparaliżowana

16 marzec 2018
(2 głosów)

Jak informują nas nasi internauci w samym mieście jak i na jego obrzeżach panują bardzo ciężkie warunki na drodze.

Ulice są pokryte warstwą śniegu, pod którą leży lód. Doszło już do kilku kolizji, m.in. na wysokości Wilkanowa, na S3 oraz w samym mieście.

W najbliższych godzinach natężenie opadów będzie wzrastało. Na przeważającym obszarze temperatura gruntu spadła poniżej 0°C, co miejscami będzie powodować oblodzenie mokrej nawierzchni dróg i chodników.

Film: internauta Tomek

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.