Gorzów pod wodą

06 czerwiec 2019
(3 głosów)
Gorzów pod wodą gorzowianin.com

Wystarczyło kilkadziesiąt minut intensywnych opadów deszczu, a wiele ulic w Gorzowie stało się nieprzejezdnych. Najgorsza sytuacja jest przy ul. Borowskiego, Jagiełły, 11 Listopada, Górczyńskiej czy Wyszyńskiego.

W czwartkowy wieczór nad Gorzowem przeszła ulewa. Wystarczyło kilkadziesiąt minut intensywnych opadów deszczu, ale ulice w mieście zamieniły się w rwące rzeki i jeziora.

Woda zalała przede wszystkim ul. Borowskiego, na której utknęło auto - woda wdarła się do środka samochodu. Problemy z przejazdem mają również kierowcy jadący przez ul. Jagiełły, 11 Listopada, Wyszyńskiego, Drzymały, Górczyńską, Czereśniową, Słowiańską, Teatralną, Roosevelta czy Walczaka.

Strażacy do tej pory odebrali ponad 20 zgłoszeń, które dotyczyły nie tylko zalanych ulic, ale również podtopionych piwnic, garaży czy urzędów. W Gorzowie zalało również m.in. Szkołę Podstawową nr 21 przy ul. Taczaka czy Lubuski Urząd Wojewódzki.

Źródło: Anna Kluwak, gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.