Gęste mgły w Lubuskiem. Uważajcie na drogach!

10 listopad 2019
(1 głos)
Gęste mgły w Lubuskiem. Uważajcie na drogach! Pixabay.com

Synoptycy prognozują wystąpienie gęstych mgieł ograniczających widoczność od 100 do 200 metrów na całym obszarze województwa lubuskiego. IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia.

W całym województwie lubuskim od godziny 22 prognozowane jest wystąpienie gęstych mgieł ograniczających widoczność od 100 do 200 metrów. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia dotyczące gęstych mgieł o treści - Prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 100 m do 200 m. - ostrzeżenie obowiązuje do 11 listopada, do godziny 9 rano.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w takich warunkach!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.