Burze z gradem w Lubuskiem! IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia!

24 maj 2020
(0 głosów)
Burze z gradem w Lubuskiem! IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia! Pixabay.com

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia przed burzami z gradem dla województwa lubuskiego. 

Mieszkańców województwa lubuskiego czeka burzowe niedzielne popołudnie. - Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 20 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Miejscami możliwy drobny grad. - czytamy w ostrzeżeniu na stronie IMGW.

Miejscami w północnych powiatach województwa rozwinęły się pierwsze burze z opadami deszczu. W kolejnych godzinach będzie przybywać komórek burzowych. Nie zanotowano opadów gradu. Burze przemieszczają się na wschód oraz południowy wschód. Możliwe porywy wiatru do 75 km/h.

Źródło: IMGW-PIB

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.