Mglisty sylwester w Lubuskiem. Wystąpią mgły ograniczające widoczność do 100 metrów!

31 grudzień 2020
Mglisty sylwester w Lubuskiem. Wystąpią mgły ograniczające widoczność do 100 metrów! Redakcja/Archiwum

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia przed gęstą mgłą. Na drogach może być ślisko, a widoczność miejscami spadnie do 100 metrów!

W noc sylwestrową z 31 grudnia na 1 stycznia na przeważającym obszarze województwa lubuskiego wystąpią mgły i mgły marznące powodujące ograniczenie widzialności do około 100 metrów. Drogi mogą być śliskie! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał już ostrzeżenie I stopnia dla większości lubuskich powiatów z wyjątkiem powiatu słubickiego, sulęcińskiego, gorzowskiego oraz strzelecko-drezdeneckiego. 

Ostrzeżenia obowiązywać będą od godziny 21 w czwartek, 31 grudnia do godziny 9 w piątek, 1 stycznia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.