Kolejny słoneczny tydzień

12 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 
jm

Prognoza pogody jest bardzo optymistyczna. Przed nami kolejne ciepłe i bardzo słoneczne dni.

Dziś nawet 30 kresek powyżej zera pokażą termometry w Zielonej Górze. Taka pogoda we wrześniu jest jak marzenie - mówią Lubuszanie. Dalej można chodzić w sandałach, letniej odzieży, a nawet opalać się na plaży i kąpać w jeziorze. Noce także będą bardzo przyjemne od 18 do 14 stopni Celsjusza. W tym tygodniu synoptycy nie przewidują opadów deszczu, jedynie w piątek zagrzmieć i popadać może w północnej części naszego województwa. Nie pozostaje nic jak tylko korzystać z lata.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.