Zimno i mokro prognozują meteorolodzy

05 październik 2016
(0 głosów)
dronzielonagóra.pl

Przed nami deszczowy i chłodny tydzień.

Maksymalna temperatura w dzień to 13 st. C natomiast w nocy od 6 do 8 st. C. Przewidywane są opady deszczu, w nocy intensywne. Wiatr od 14 do 25 km/h w porywach do 50. Słońce wyjrzy dopiero w środę i czwartek w przyszłym tygodniu. Jednak temperatura nie wzrośnie a nawet może spaść.

Polskiej złotej jesieni na razie nie będzie. Ale zapraszamy Was do obejrzenia filmu - Jesień z lotu ptaka. Poznajecie te miejsca??

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.