Zimno i przymrozki

08 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

W tym tygodniu będzie dość zimno ale głównie bez opadów.  Najbliższe noce z temperaturą poniżej zera.

Z wtorku na środę od 0 do -2 stopni w Gorzowie Wlkp. Rano mogą przydać się zimowe akcesoria samochodowe.

Od środy do niedzieli temperatura w dzień w naszym województwie wyniesie od 3 do 5 kresek powyżej zera jednak temperatura odczuwalna będzie niższa. Przez najbliższe dni będzie dość ponuro, a słońce tylko czasem pojawi się zza chmur. W czwartek 10 listopada synoptycy przewidują zarówno w północnej jak i południowej części naszego regionu opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Przydadzą się czapki, kaptury i parasole.

Wiele osób szczególnie interesuje aura na piątek 11 listopada, gdyż w ten dzień sporo wydarzeń w ramach Święta Niepodległości. Według prognoz nie powinno padać, a temperatura wyniesie około 2-3 stopni Celsjusza.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.