Ciepło, deszczowo i bez śniegu

09 grudzień 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Grudzień trwa, a śniegu w naszym regionie nie widać. Najbliższe dni będą ciepłe więc nie spodziewajmy się białego puchu.

Jeżeli mówimy o opadach to w naszym województwie możemy spodziewać się jedynie opadów deszczu. Mokro, szaro i ponuro będzie przez cały weekend (10-11 grudnia). Temperatura jak na grudzień dość wysoka. W sobotę 10 grudnia nawet 10 kresek powyżej zera, w niedzielę około 8.

Według prognoz aura zmieni się od wtorku. Spodziewane jest ochłodzenie. Termometry wskażą tylko około 2-3 stopnie Celsjusza. Po weekendzie czekają nas także zimniejsze noce, z minusową temperaturą.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.