RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pada pada śnieg

02 styczeń 2017
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Pierwszy tydzień 2017 roku będzie w naszym województwie prawdziwie zimowy za sprawą opadów śniegu. Przed nami także mroźne noce.

W poniedziałek 2 stycznia w dzień temperatura lekko powyżej zera, a z nieba będzie prószył śnieg. W nocy temperatura spadnie od 0 do nawet -4 kresek w Zielonej Górze. Podobnie będzie we wtorek, a od środy prognozowane przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

Coraz zimniejsze noce w weekend nawet do -7 stopni Celsjusza. Bardziej pogodnie i bez opadów według prognoz dopiero w okolicach środy 11 stycznia.

Bądźcie szczególnie ostrożni na drogach. Opady śniegu i deszczu ograniczą widoczność, będzie ślisko.

zima2

2 stycznia 2017r. Zielona Góra

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.