Pogodnie i dość ciepło

27 wrzesień 2017
(0 głosów)
Autor:  Katarzyna Mayer-Bzowa
pixabay

Według synoptyków najbliższe dni w naszym regionie dość ciepłe i pogodne. Ochłodzenia i opadów deszczu możemy spodziewać się po weekendzie.

Warto skorzystać z pogody i wybrać się na spacer, czy grzybobranie. Termometry w środę 27 września pokażą około 19-20 kresek powyżej zera i taka temperatura utrzyma się do piątku. Na niebie przejaśnienia. Zza chmur wyglądało będzie słońce. W weekend spodziewana temperatura to około 18 stopni Celsjusza i nie powinno padać.

Pierwszy tydzień października według przewidywań meteorologów bardziej kapryśny. Chłodniej bo około 15-13 stopni, zachmurzenie i przelotne opady.

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.