Fatalne warunki na drogach. Noga z gazu (FILM)

12 styczeń 2018
(3 głosów)

Od kilku dni warunki na drogach województwa lubuskiego są fatalne: mgła, mżawka, ślisko. Szczególnie teraz należy zwrócić uwagę na to co dzieje się na ulicach.

Dziś nad ranem na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze o mały włos nie doszło do wypadku. Kobieta weszła na przejście dla pieszych i gdy znajdowała się już na ich środku tuż przed nią przejechały dwa samochody osobowe a zaraz za nimi bus, aby nie zderzyć sie z innym pojazdem wjachał na pas zieleni i zatrzymał się kilka centymetrów od latarni. 

Dzis czeka nas zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Miejscami zanikające słabe opady śniegu lub śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

Jutro w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.(www.pogodynka.pl)

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.