UWAGA! Silny mróz!

25 luty 2018
(1 głos)
Pixabay

Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -15°C do -13°C, lokalnie do -17°C. Temperatura maksymalna w dzień od -7°C do -5°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 20 km/h.

Taka sytuacja ma się utrzymywać przez minimum najbliże trzy doby.

Zwracajcie uwagę na osoby napotkane na dworze, siedzące na przystankach, zainteresujcie się swoimi sąsiadami. Nie bądźmy obojętni wobec osób potrzebujących naszej pomocy. Pamiętajcie również o zwierzętach. Nie trzymajcie psów w zimnych budach. Zwierzęta również odczuwają ból!

Wystarczy jeden telefon pod numer 112 lub 997, aby uratować czyjeś życie.

Źródło: IMGW-PIB

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.