RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Przedszkole prawie na finiszu (FILM)

28 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja

Już za niedługo zakończą się prace remontowo-budowlane w szprotawskim przedszkolu, przy ul. Waszyngtona. W czerwcu wykonawca przekaże budynek do odbioru. Wówczas Maki, Bratki, Stokrotki, Niezapominajki i Kaczeńce będą mogły przeprowadzić się do swojego nowego przedszkola.

Prace remontowo-budowlane wykonano w 98%. Sale są już pomalowane. Wykładziny obiektowe i dywanowe położone. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne zamontowane. Pomieszczenia administracyjno-biurowe oraz socjalno-gospodarcze gotowe. Obecnie trwają drobne prace wykończeniowe. Montowana jest balustrada schodowa. Na zewnątrz zaś wykonano tynki strukturalno-elewacyjne. Obecnie kładziona jest kostka brukowa. Do całkowitego zakończenia prac pozostały do przywiezienia i zamontowania place zabaw, bariery ochronne i montaż zadaszenia przed wejściem głównym. Jednocześnie dostawcy zwożą wyposażenie oraz sprzęt dydaktyczny.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, osi priorytetowej 9 „Infrastruktura społeczna”, działania 9.3. „Rozwój infrastruktury edukacyjnej”, poddziałania 9.3.1 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej – projekty realizowane poza formułą ZIT”.

Całkowita wartość projektu wg. aneksu do umowy o dofinansowanie: 5.550.602,55 zł brutto

Maksymalna kwota wydatków kwalifikowanych: 4.665.458,87 zł

Dofinansowanie: 3.965.639,95 zł

Wkład własny beneficjenta (Gminy Szprotawa): 1.584.962,60 zł

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.