RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Podtopione posesje, powalone drzewa... burze nad województwem lubuskim (ZDJĘCIA i FILM)

30 maj 2018
(4 głosów)
gorzowianin.com

Na terenie powiatu gorzowskiego od godz. 18.00 do 19.20 odnotowano 34 zgłoszenia związane z dużymi opadami głównie podtopione posesje oraz pięć wiatrołomów.

W samym Gorzowie wiele ulic zrobiło się nieprzejezdnych. Zalana jest m.in. ul. Borowskiego, ul. Górczyńska, rondo na skrzyżowaniu ul. Górczyńskiej i Wyszyńskiego czy Słowiańska.

Jak informuje Enea Gorzów - 300 odbiorców pozostaje bez prądu. Zalany został również Lubuski Urząd Wojewódzki czy też komisariat policji przy ul. Zygalskiego.

AKTUALIZACJA:do godziny 20:50 w powiecie gorzowskim odnotowano 51 zgłoszeń związanych z pompowaniem wody i 11 wiatrołomów.

Zdjęcia i film gorzowianin.com

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.