RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

W Lubuskiem wiatr w porywach do 80km/h. IMGW ostrzega!

22 luty 2020
(1 głos)
W Lubuskiem wiatr w porywach do 80km/h. IMGW ostrzega! Redakcja/Zdjęcie pogladowe

Sobotnie popołudnie i noc będą wietrzne w całym województwie lubuskim. IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem.

Od godziny dwunastej, 22 lutego obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla całego województwa lubuskiego. - Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu. - czytamy w komunikacie na stronie IMGW.

Niebezpieczna aura utrzyma się do niedzieli, 23 lutego, do godziny 3 w nocy. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.