Upalny piątek w Lubuskiem. IMGW wydało ostrzeżenia II stopnia!

20 sierpień 2020
(1 głos)
Upalny piątek w Lubuskiem. IMGW wydało ostrzeżenia II stopnia! Pixabay.com

Przedostatni piątek wakacji będzie upalny. Prognozuje się maksymalne temperatury w dzień od 30°C do 32°C! IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałem. Synoptycy przewidują, że temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 30°C do 32°C. Upały są szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci oraz osób w podeszłym wieku, chorych na cukrzycę, nadciśnienie oraz mających problem z sercem.


Serdecznie zapraszamy na grupę portalu NewsLubuski.pl! Zachęcamy do zadawania pytań oraz wzięcia udziału w dyskusjach, które będą się na niej pojawiać!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.