RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

"Łańcuch światła" w Zielonej Górze trwa

21 lipiec 2017
(0 głosów)
Autor: 
dronzielonagora.pl

Lubuski Komitet Obrony Demokracji zaprasza na wieczorne, symboliczne spotkanie pod zielonogórskim sądem. Zielona Góra i region lubuski przyłączyły się do ogólnopolskiego protestu przeciwko pomysłom i zmianom w kraju, które chce wprowadzić partia rządząca w Polsce.

Ludzie w dużych i małych miastach Polski wychodzą na ulicę. Śpiewają hymn, czytają Konstytucję RP, palą znicze jako światełko nadziei. Były marsze KOD-u w obronie Trybunału Konstytucyjnego, czarny marsz kobiet, teraz uwaga skupiona jest na sądach wobec zmian, które przegłosowali w Sejmie politycy Prawa i Sprawiedliwości.

W Zielonej Górze z dnia na dzień pod sądem na Placu Słowiańskim pojawia się coraz więcej ludzi w każdym wieku. Podczas wczorajszej pikiety uczestniczyło około 400 osób.

Lubuski KOD zaprasza także dziś, już po raz szósty na godzinę 21.00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.