RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w woj. lubuskim

28 styczeń 2018
(0 głosów)
Oficjalna Strona Prezydenta RP

W środę 31 stycznia 2018 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami woj. lubuskiego.

W Kargowej Prezydent złoży wiązankę kwiatówprzed tablicą poświęconą Powstańcom Wielkopolskim. Uroczystość zaplanowana jest na godz. 15.30, przy Urzędzie Miejskim (ul. Rynek 33). Następnie, o godz. 18.00 Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Żar. Spotkanie zaplanowane jest w Szkole Podstawowej nr 5 (ul. Okrzei 19). Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.