RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Prezydent RP już w środę odwiedzi Krosno Odrzańskie

22 kwiecień 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Prezydent RP już w środę odwiedzi Krosno Odrzańskie KPRP

Krosno Odrzańskie odwiedzi w najbliższą środę, 25 kwietnia, Prezydent RP Andrzej Duda. Spotka się z mieszkańcami na placu Unii Europejskiej.

Andrzej Duda złoży wizytę w stolicy powiatu krośnieńskiego - Krośnie Odrzańskim. O godzinie 17:30 na placu Unii Europejskiej, przy siedzibie Starostwa Powiatowego prezydent spotka się z mieszkańcami.

Podczas spotkania planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.