XVI Forum Energia w Gminie

24 maj 2016
(3 głosów)
Autor: 
Pixabay

2 czerwca odbędzie się XVI Forum Energia w Gminie - SULECHÓW.

Energia w Gminie to ogólnopolski program spotkań skierowanych do przedstawicieli władz lokalnych: burmistrzów, wójtów, prezydentów miast, działów ochrony środowiska, zamówień publicznych i inwestycji. Program obejmuje tematy dotyczące OZE, polityki energetycznej oraz poszanowania energii.

Podczas Forum w Sulechowie odbędą się najpierw wykłady 6 prelegentów na temat m.in. zastosowania rozwiązań energooszczędnych w obiektach użyteczności publicznej, czy korzyści i zagrożeń wynikających z jakości audytów energetycznych. Następnie odbędzie się część warsztatowa.

Forum odbędzie się w Centrum Energetyki Odnawialnej, ul. Armii Krajowej 51 w Sulechowie. Początek o godz. 10.00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.