Zielonogórski LUG S.A. ponownie nagrodzony w konkursie „The Best Annual Report 2018”

23 październik 2019
(1 głos)
Zielonogórski LUG S.A. ponownie nagrodzony w konkursie „The Best Annual Report 2018” www.lug.com.pl

LUG S.A. po raz piąty otrzymał nagrodę „The Best Annual Report” w kategorii spółek z rynku NewConnect, przyznawaną za najlepsze sprawozdanie z działalności. Celem konkursu organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy.

To już siódma edycja konkursu dla spółek z NewConnect i piąte w nim zwycięstwo LUG S.A. Nagroda przyznana została w uznaniu wysokich standardów raportowania. Uroczysta gala finałowa, podczas której wyróżnienie odebrał prezes LUG S.A. Ryszard Wtorkowski, zorganizowana została przez Instytut Rachunkowości i Podatków w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

- Naszym celem jest budowanie wartości dla inwestorów. Dlatego od pierwszych dni notowań akcji na warszawskiej giełdzie staraliśmy się, by nasza komunikacja z rynkiem kapitałowym była przejrzysta. Mam świadomość, że raporty wpływają na wiarygodność naszej firmy. Stąd w tym roku zdecydowaliśmy się wzbogacić raport roczny z działalności spółki o część niefinansową w postaci obszernego odrębnego raportu, pokazującego szerszy kontekst działalności przedsiębiorstwa i jego wpływ na otoczenie. Tegoroczna nagroda to sukces całego zespołu zaangażowanego w przygotowanie raportów – mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej LUG SA.

Konkurs promuje najlepiej przygotowane raporty roczne, które są dla akcjonariuszy i inwestorów rzetelnym źródłem informacji o spółce, a także narzędziem wspierającym podejmowanie decyzji inwestycyjnych. W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele firm audytorskich, podmiotów rynku kapitałowego, reprezentanci inwestorów giełdowych oraz dziennikarze ekonomiczni.

LUG nagrodzony

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.