Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionej na załączonym zdjęciu z zapisu monitoringu kobiety, która wykorzystując nieuwagę personelu jednej ze wschowskich drogerii, opuścił sklep z produktami kosmetycznymi, za które nie zapłaciła.

W minioną niedzielę, na terenie giełdy towarowo-samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gorzowie Wlkp. oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji ujawnili i zabezpieczyli podrabianą odzież znanych światowych marek, oraz perfumy niewiadomego pochodzenia.

Trzy pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 na odcinku Pław-Dąbie. Na miejscu pracują służby ratownicze. Ruch jest całkowicie zablokowany!

U jednego z nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych w Zielonej Górze stwierdzono zakażenie koronawirusem. Dziś szkoła jest zamknięta. Trwa dezynfekcja pomieszczeń. 

Czteroosobowa rodzina z psem przyjechała do lasu na spacer i grzyby, ale zgubiła się i nie potrafiła wrócić do auta. Wezwali na pomoc policjantów. Funkcjonariusze nie mieli zbyt wielu informacji. Wiedzieli, że trzeba działać szybko, bo zbliżał się zmrok. Znajomość terenu pozwoliła policjantom zlokalizować rodzinę i wyprowadzić ją z lasu. Była kilka kilometrów od swojego samochodu.

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Zielonej Góry odzyskali luksusowe BMW X3, skradzione na terytorium Niemiec. Autem kierował mężczyzna z cofniętym bezterminowo uprawnieniami do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wypadek dwóch motocyklistów na Drodze Krajowej numer 92 w pobliżu miejscowości Mostki. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu!

Pożar ciężarówki przewożącej trzodę chlewną na autostradzie A2. Droga w kierunku Świecka jest zablokowana. Na miejscu pracują służby.

Strona 1 z 181

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.