Witamy na portalu NewsLubuski.pl

 

NewsLubuski to portal informacyjny, który swoim zasięgiem obejmuje całe województwo Lubuskie. Choć firma działa na rynku od kilku lat to sam portal jest stosunkowo młody. Dążymy do tego, aby być najważniejszym i rzetelnym źródłem informacji w naszym regionie. Do tego celu potrzebna jest nam współpraca z Wami, naszymi Czytelnikami. Czekamy na Wasze sugestie, pomysły, tematy a nawet newsy.

Nasza załoga to wykwalifikowana kadra entuzjastów dziennikarstwa, operatorów i fotoreporterów. Dzięki temu, że jesteśmy dyspozycyjni, posiadamy również kwalifikacje do zdjęć z powietrza, dzięki temu szybko docieramy na wydarzenia w całym województwie lubuskim. Od kilku lat współpracujemy z największymi stacjami w Polsce, Polsat News, NSPORT+,TVN24, NOWATV, WirtualnaPolska.

 

Redakcja portalu NewsLubuski.pl

Katarzyna Mayer Bzowa - redaktor (kontakt@ newslubuski.pl)

Marcin Sepski - fotoreporter (marcin@ newslubuski.pl)

Dorota Zyń - Horbaczewska - dziennikarz (dorota@ newslubuski.pl)

Tomasz Noskowicz - operator, montażysta (tomasz@ newslubuski.pl)

Miłosz Balcerzak - fotoreporter (milosz@ newslubuski.pl)

Patryk Sós - reporter-stażysta (patryk@ newslubuski.pl)

Administrator - (admin@ newslubuski.pl)

 

telefon dyżurny: 663 046 966

strona internetowa: www.newslubuski.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil na FB: facebook.com/newslubuskipl


adres do korespondencji:

NewsLubuski.pl,

65-775 Zielona Góra, Zacisze 16A, pok.201.

WYDAWCA: vGs Produkcje filmowe i telewizyjne


Biuro Reklamy i Promocji:

telefon: +48 663 046 966 (czynny w godzinach 9-17)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Korzystanie z materiałów redakcyjnych NewsLubuski.pl wymaga wcześniejszej zgody Redakcji Portalu oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Redakcja Portalu NewsLubuski wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych NewsLubuski.pl / vGs - Produkcje filmowe i telewizyjne jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do naszego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.