banners reklama call center

DLACZEGO NEWSLUBUSKI?

Portal NewsLubuski.pl co miesiąc odwiedza od 50 do 100 000 unikalnych użytkowników. Na portalu społecznościowym Facebook polubiło nas już ponad 11 000 osób. Mamy stałą liczbę czytelników i ta liczba stale rośnie. Odpowiadamy na potrzeby naszych mieszkańców i interweniujemy w różnych, często bardzo trudnych sprawach.

BANER NA STRONIE GŁÓWNEJ – FTOP5

To reklama graficzna emitowana w górnej części serwisu na głównej stronie portalu tuż przy logo NEwsLubuski.pl. Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 1157x150-350 px. Cena 40 zł/tydzień lub 120 zł/miesiąc.

BANER NA STRONIE GŁÓWNEJ – FTOP1

To reklama graficzna emitowana w górnej części serwisu na głównej stronie portalu. Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 1157x150-350 px. Cena 50 zł/tydzień lub 150 zł/miesiąc.

BANER NA STRONIE GŁÓWNEJ – FTOP2 lub FTOP3

To reklama graficzna emitowana w centralnej części serwisu na głównej stronie portalu.   Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 1157x150-350px. Cena 40 zł/tydzień lub 120 zł/miesiąc.

BANER NA STRONIE GŁÓWNEJ – FTOP4

To reklama graficzna emitowana w dolnej części serwisu na głównej stronie portalu.   Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 1157x150-350px. Cena 30 zł/tydzień lub 90 zł/miesiąc.

BANER NA STRONIE GŁÓWNEJ – FBTOP1 lub FBTOP2 lub FBTOP3

To reklama graficzna emitowana w bocznej części serwisu na podstronie portalu, na stronie newsowej.  Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 400x200(400,600)px. Cena 40 zł/tydzień lub 120 zł/miesiąc.

banners reklama front panel

 

Strony "newsowe" na portalu NewsLubuski

BANER NA PODSTRONIE – A-5

To reklama graficzna emitowana w górnej części serwisu na podstronie portalu tuż przy logo NewsLubuski.pl. Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 1157x150-350 px. Cena 50 zł/tydzień lub 150 zł/miesiąc.

BANER NA PODSTRONIE– A-1 / A2

To reklama graficzna emitowana w górnej części serwisu na podstronie portalu. Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 1157x150-350 px. Cena 60 zł/tydzień lub 180 zł/miesiąc.

BANER NA PODSTRONIE – A-3 / A-4

To reklama graficzna emitowana w dolnej części serwisu na podstronie portalu.   Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 1157x150-350px. Cena 40 zł/tydzień lub 120 zł/miesiąc.

BANER NA PODSTRONIE– AB-1 / AB-2 / AB-3

To reklama graficzna emitowana w bocznej części serwisu na podstronie portalu, na stronie newsowej.  Reklama widoczna zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Baner pokazuje się rotacyjnie, max 1 na 5 możliwych. Wielkość baneru 400x200(400,600)px. Cena 50 zł/tydzień lub 150 zł/miesiąc.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W ramach artykułu sponsorowanego gwarantujemy nieograniczoną czasowo emisję na portalu, jednorazowe umieszczenie linku na portalach społecznościowych Facebook i Twitter, możliwość zamieszczenia w artykule trzech aktywnych linków kierujących do strony www - Klienta lub aktywnych linków kierujących do ulotek, folderów i innych materiałów reklamowych w tym zdjęcia oraz film. Cena 100 zł

Wszystkie ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT. Cena nie obejmuje wykonania banerów, zdjęć, filmów oraz napisania tekstu sponsorowanego.

banners reklama article

PROMOCJA

UWAGA! Świąteczno-Noworoczna promocja dla nowych klientów NewsLubuski.pl. Przy zakupie reklamy na naszym portalu NewsLubuski.pl na minimum 6 miesięcy dodatkowe dwa miesiące dostajesz ZA DARMO. Oferta dotyczy wszystkich banerów reklamowych i trwa do 31 grudnia 2018 roku. Szczegóły uzyskasz pod numerem telefonu 663 046 966. Masz pytania, wyślij je na na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

banners reklama call center

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.