Tłumy zielonogórzan na Górce Tatrzańskiej. W pobliżu zabrakło miejsc parkingowych!

17 styczeń 2021
Tłumy zielonogórzan na Górce Tatrzańskiej. W pobliżu zabrakło miejsc parkingowych! Redakcja

Tłumy mieszkańców Zielonej Góry postanowiło spędzić niedzielne popołudnie aktywnie, na świeżym powietrzu. Sporo osób postanowiło pozjeżdżać na sankach z Tatrzańskiej. Na pobliskich parkingach nie ma gdzie zaparkować samochodu! 

Zielonogórzanie korzystają z uroków zimy, jest mroźno i nie brakuje śniegu. Rodziny z dziećmi postanowiły aktywnie spędzić niedzielne popołudnie i wybrały się na Górkę Tatrzańską, aby pozjeżdżać na sankach. Pobliski parking przy amfiteatrze jest dosłownie wypchany po brzegi, a pojazdów wciąż przybywa.

Górka Tatrzańska przeżywa obecnie istne oblężenie

W dobie pandemii oraz obostrzeń z nią związanych, czyli zamkniętych stokach narciarskich oraz hotelach, rodziny wraz z dziećmi szukają ciekawych form aktywności w okolicy. Większość zielonogórzan wybiera dobrze im znaną Górkę Tatrzańską.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.